Win actie Inge beleeft 2 jaar, doe jij ook mee? (gesloten)
In augustus mocht mijn blog verjaren, maar een feestje vieren deed ik op mijn vakantieadres. Wat in het vat zit verzuurt niet, dus vandaar dat ik nu alsnog mijn twee jarig blog jubileum met jullie wil vieren. Dat doe ik met deze toffe win actie. Lees snel verder als je mee wil doen.
Inhoudsopgave
Een toffe tas teddytas
Laten we beginnen met de toffe teddytas die ik voor een van jullie kocht. Leuk als eyecatcher in de hal of misschien nog wel beter als gave accessoire tijdens een dagje shoppen, ritje naar de bieb of gewoon voor onderweg.
Een tas vol cadeautjes
De inhoud heb ik met zorg samengesteld. De afgelopen maanden heb ik heel goed voor mezelf moeten zorgen en met deze insteek heb ik ook de inhoud van de tas gekozen. De meeste dingen die ik erbij heb gedaan zijn bestemd voor een moment voor jezelf. Dus pak straks lekker die tijd voor jezelf!

Extra verrassing gesponsord voor deze win actie
Van Post van Suus mocht ik speciaal voor jullie nog een mooi kaartensetje samenstellen. Mooie reminders voor jezelf of om te versturen aan iemand die het nodig heeft. Post van Suus heeft ze alvast mooi in het roze voor jullie ingepakt.
Wil jij kans maken om deze tas te winnen?
Lees snel wat je daarvoor moet doen.
- Laat onder deze blog weten dat je meedoet?
- Heb je me al gevonden op Facebook en/of Instagram? Onwijs gaaf! Mocht je dit nog niet doen, dan zou ik het tof vinden als je dit doet.
- Het delen van deze blog op Facebook of Instagram zou ik tof vinden.
- Een geldig e-mailadres bij je reactie is gewenst als je hieronder reageert. Heb ik geen geldig e-mailadres dan kan ik je niet op de hoogte brengen dat je gewonnen hebt.
- Beantwoord de e-mail binnen 48 uur, anders zal ik een andere winnaar kiezen.
- Deze win actie sluit op zondag 4 oktober 2020 om 12:00 uur.
- Zondagavond 4 oktober zal ik de winnaar per mail informeren. In verband met de privacy zal er over de winnaar niet worden gecorrespondeerd.
Wil je op de hoogte blijven van onze ervaringsverhalen, reviews van boeken gerelateerd aan hsp abonneer je op dit blog en krijg direct een mailtje als er een nieuwe blog online is. Ook via Facebook, Instagram, Pinterest en Twitter kunnen jullie ons blijven volgen. Zie ik je daar? Wil je maandelijks op de hoogte blijven van tips, een blik achter de schermen en de laatste blogs? Schrijf je dan in voor de nieuwsbrief.
Gefeliciteerd met je blog lieve Inge! Super lief deze winactie. Ik doe graag mee ♡
Dank je wel lieve Jessica. Gaaf dat je meedoet. Vanavond ga ik loten. Heel veel succes meis.
Natuurlijk doe ik mee lieve Inge. Lees regelmatig wel een blog, maar reageer nooit..toch maar eens doen haha! Dus ik doe mee. Hieperdepiep, naar nog meer jaren😘 liefs
Wat leuk dat je meedoet Jennifer. Tof om te lezen dat je m’n blog regelmatig leest. Stille lezers zijn ook meer dan welkom. liefs, Inge
Gefeliciteerd! Ik doe graag mee!🎈
Dank je wel Kelly en leuk dat je meedoet. Heel veel succes en wie weet stuur ik je vanavond wel een mailtje.
Gefeliciteerd met je jubileum. Ik lees en volg je graag al een tijdje. Je eerlijkheid en je openheid waardeer ik enorm. Ik doe graag mee aan deze leuke actie van jouw en ik kan wel een cadeautje voor mijzelf gebruiken. Als moeder en chronische zieke cijfer ik mijzelf snel weg maar leer daar steeds beter mee om te gaan.
Dank je wel Esther. Ik word helemaal verlegen van je lieve woorden. Tof dat je meedoet met de winactie. Vanavond ga ik loten. Wens je heel veel succes.
Wat een leuke winactie, Inge!
Ik doe graag mee. 😊
Hij is gaaf he Vera. Leuk dat je meedoet. Succes! vanavond ga ik loten.
Gefeliciteerd met je blog! En ik doe graag mee 🙂
Dank je wel Maria. Leuk dat je meedoet. Heel veel succes.
Hoi Inge,
Van harte gefeliciteerd! Wat gaan 2 jaar dan snel. Ik doe graag mee aan je winactie!
Dank je wel Ellen. Die twee jaar zijn voorbij gevlogen. Leuk dat je meedoet met de winactie en heel veel succes.
Zo leuk, een tas vol met momentjes voor jezelf! Daar doe ik in het dagelijks leven eigenlijk te weinig mee, dus ik zou het tof vinden om dit te winnen als reminder aan mezelf!!
Volg je al 2 jaar heel graag, ga zo door!
Dank je wel Sophia. Leuk dat je meedoet met de winactie. vanavond ga ik loten. Dus heel veel succes en wie weet mail ik je vanavond wel.
Van harte gefeliciteerd met je blogjubileum! Ik doe graag mee!
Dank je wel Gera! Wat leuk dat je meedoet. Ik wens je heel veel succes.
Gefeliciteerd met je 2 jarig blogjubileum, doe graag mee voor mijn zusje aan deze leuke winactie, zou een mooie verrassing voor haar zijn.
Dank je wel Willem. Wat leuk dat je voor je zusje meedoet. Heel veel succes.
Wiehoeee, 2 jaar, op naar nog vele verjaardagen meer! Als medewerker van de Kinder Intensive Care kan ik wel een boost gebruiken: aan mezelf denken is soms harder nodig dan ik in eerste instantie denk.. De lieve kaartjes zou ik graag willen versturen naar verschillende lieve mensen op afstand: m’n omaatje in Brabant, een vriendin die gaat trouwen eind oktober én eentje naar m’n zus! Een kaartje zegt zoveel meer dan een Whatsappje. Zin om anderen én mezelf te voorzien van een glimlach! Ik volg je op Facebook en Instagram 🙂
Dank je wel Yvonne. Wat een mooi, maar pittig beroep heb je. En inderdaad een kaartje is zo veel meer waard dan een appje. Leuk dat je me bent gaan volgen op de social media. Dank je wel!
leuk dat je meedoet. vanavond ga ik de winnaar loten. Heel veel succes.
Lieve inge, gefeliciteerd met je 2 jaar blog jubileum ❤️ ik ben een trouwe lezer en vind het altijd heerlijk als je weer een nieuwe blog online hebt ❤️ ik vind je een power vrouw maar dat wist je natuurlijk al 😍❤️
Gefeliciteerd 2 jaar alweer.
Dank je wel Ilona!
Dank je wel Elianne! Ik word helemaal verlegen van deze lieve en oprechte woorden. Leuk dat je meedoet en heel veel succes.
Gefeliciteerd met je 2 jarig blogjubileum. Ik volg je graag.. zie tips voorbij komen en interessante weetjes. Die je in alle opvoedmethode s kan gebruiken…
Ga zo door…
En ik doe graag mee de Win actie.
Liefs Iris
Dank je wel Iris. Wat leuk om te lezen dat je de tips voor alle opvoedmethodes kan gebruiken. Tof dat je meedoet aan de winactie. Vanavond ga ik loten. succes
Hi Inge,
Gefeliciteerd met je 2jarige bestaan van je blog! Ik doe graag mee met de winactie, hihi benieuwd wat voor leuks er allemaal in zit. Het ziet er alleen al mooi ingepakt uit!! Spannend ☺️
Voor jou, nog meer succes en plezier in het bloggen de komende jaren ❤️
gefeliciteerd. superleuk ik ben dol op kadootjes haha (wie niet)
Dank je wel ilsiee en leuk dat je meedoet. Succes.
Dank je wel Irene. Er zit heel veel leuks in 😉 en iets lekkers. En natuurlijk heel tof dat je meedoet. Heel veel succes.
Gefeliciteerd met je 2 jarige bestaan!! 🎉🎉Natuurlijk doe ik graag mee met deze winactie!!
Dank je wel Bianca! Wat leuk dat je meedoet. Vanavond ga ik loten heel veel succes.
Gefeliciteerd met je 2-jarig jubileum!
Ik ben zo’n stille lezer/volger, maar vind het leuk om te lezen/je te volgen op instagram.
Op naar de volgende 2 jaar!
Bianca 🌸
Dank je wel Bianca. Ook stille lezers/volgers mogen er zijn. Ben heel dankbaar dat je me volgt en de blogs leest. Leuk dat je meedoet en heel veel succes. liefs, Inge
Proficiat met je blog Inge! Wat fijn dat je dit doet! Ik doe heel graag mee.
Dank je wel mieke. Leuk dat meedoet en heel veel succes.
Wat een leuke winactie en gefeliciteerd met alweer 2 jaar ingebeleefd. Blijf vooral zo doorgaan met schrijven.
Waag natuurlijk ook een gokje😉.
Liefs Lisette
Dank je wel Lisette en leuk dat je meedoet. Heel veel succes.
liefs,
inge
Lieve Inge,
Hartelijk gefeliciteerd met je 2 jarig jubileum!! Ik vond het stoer dat je begonnen was met bloggen en het delen van je persoonlijke verhaal. Het is mooi te zien dat jij en je blog zijn gegroeid. Ik wens jou en je blog nog vele mooie jaren 🙂
Dank je wel voor je mooie en lieve woorden Gonny. Tof dat je meedoet en heel veel succes.
liefs,
inge
Gefeliciteerd met je blog! En doe er Nog vele jaartjes bij.
Ik doe graag mee met deze actie!
Dank je wel Iris en leuk dat je meedoet. Heel veel succes.
Proficiat!!!
Ik loot zeer graag mee
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Van harte! Erg leuk idee, die tas met verrassingen.
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Ik doe graag mee
leuk dat je meedoet. veel succes anita
Van harte gefeliciteerd Inge! 2 jaar, wat gaat de tijd toch snel!
Graag doe ik mee aan de winactie! Een momentje voor mezelf kan ik goed gebruiken, want afgelopen juli is ons zoontje onverwachts al geboren. Meer dan een maand te vroeg, dus dat bracht de nodige zorgen en stress met zich mee. Inmiddels doet hij het super goed en heeft deze mama wel weer zin in een mommy-me-time-momentje!
Dank je wel Jasmijn. Wat hebben jullie ook een heel heftige tijd gehad. Nog gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoontje. Fijn dat hij het goed doet. Ik wens jullie heel veel mooie momenten met hem. Leuk dat je meedoet met de winactie en heel veel succes.
Yahoo wie wil dit nou niet! Geweldig toch
Dat dacht ik ook en de reacties zijn overweldigend zoals je wellicht hebt gezien. leuk dat je meedoet en heel veeel succes.
Wat leuk, al die verrassingscadeautjes! Die wil ik wel winnen, ook al is mijn verjaardag nog 11 maanden weg (elke maand eentje openmaken lijkt me wel lekker soannend) 😉
En van harte gefeliciteerd met 2 jaar blog, lekker doorgaan zo 🙂
Van harte gefeliciteerd met je blog🥳. Wat een leuke prijs zo’n pakket. Doe graag mee.
Dank je wel Lisanne en leuk dat je meedoet met de winactie. vanavond ga ik loten, dus heel veel succes!
Dank je wel! Het zou inderdaad een mooie manier kunnen zijn om af te tellen naar je verjaardag. Leuk dat je meedoet en heel veel succes.
van harte gefeliciteerd, wat een mooi gebaar, verras me maar met dit prachtige exemplaar, schitterend kado voor mijn 65e jaar #duimenmaar
Dank je wel Marlies. Jij ook (alvast) gefeliciteerd. Leuk dat je meedoet en heel veel succes.
Wat leuk Inge! Graag feliciteer ik jou met dit jubileum! Een fijne actie die ik graag zou delen met lieve collegaatjes in de zorg die het nu weer zwaar hebben! Blijf gezond!
Dank je wel Anna. Leuk dat je meedoet en heel veel succes.
Ik doe graag mee met deze leuke actie
Leuk dat je meedoet Karin. Succes.
Als eerste gefeliciteerd 🎈🎈. En ik maak ook heel graag kans op dit geweldige pakket .
Dank je wel Connie. Leuk dat je meedoet en jij ook heel veel succes.
Gefeliciteerd en ik loot graag mee.
Dank je wel Nelly. Leuk dat je meedoet en heel veel succes.
Hallo Inge, Van harte gefeliciteerd met je 2 jarig jubileum. De tijd is je vast voorbij gevlogen. Zo veel gedaan, zoveel gezien en beleeft. Dit pakt niemand van je af.
En dan verwend je één van ons. Dat is super lief en attent. Wat in die cadeaus zit, dat weet jij alleen. Dat maakt voor ons dubbel zo spannend.
Uitpakken van een cadeau is op zich al een feest. Maakt niet uit wat voor reden het is.
Als ik deze mail verstuurd heb, ga ik meteen je toevoegen op Facebook.
Maak van elke dag een mooie dag.
Dank je wel Nanda. Leuk dat je meedoet en heel veel succes.
Gefeliciteerd met je blog! Ik waag heel graag een kansje en doe graag mee!!
Dank je wel Lianne. Leuk dat je meedoet en heel veel succes.
Gefeliciteerd! Ook ik doe graag mee met de verloting
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Gefeliciteerd met 2 jaar bloggen! 9nze blogs zijn bijna tegelijkertijd jarig 🥰 ik doe zeker mee met je winactie. ❤ liefs @tussenluiersencocktails
Dank je wel Anouk. Leuk dat je meedoet. Wat leuk dat we bijna tegelijk zijn begonnen met bloggen. Jij dus ook nog van harte gefeliciteerd met je blog jubileum.
liefs,
Inge
Hai Inge! Gefeliciteerd met de verjaardag van je blog 🙂
Leuk zeg die set met cadeautjes voor jezelf/mezelf.
Ik doe graag mee want ik heb mega hard gewerkt de laatste tijd en kinderen opgevoed, juf geweest, dochter, vriendin. Wat niet. Ik kan het wel gebruiken.
Fijn weekend liefs Renée
Dank je wel Renée. Leuk dat je meedoet met de winactie. Vanavond ga ik een winnaar loten, dus heel veel succes.
Gefeliciteerd met het jubileum!
Een erg leuke verrassing/jubileumactie …….
Dank je wel! Leuk dat u meedoet. Vanavond ga ik de winnaar loten, heel veel succes
Gefeliciteerd met het 2 jarig bestaan van je blog! Natuurlijk doe ik graag mee aan je leuke winactie. 🍀
Dank je wel een leuk dat je meedoet. Veel succes vanavond bij de loting.
Super Inge, het is al 2 jaar feest met je blog 🎉🎈. Ik hoop dat je nog lang door gaat! En natuurlijk doe ik graag mee met je winactie Inge beleeft 2 jaar.
Dank je wel Marianne! Ik hoop uiteraard dat ik nog lang herkenbare blogs mag schrijven voor hooggevoelige mensen. Leuk dat je meedoet met de winactie en heel veel succes.
Gefeliciteerd! Ik doe graag mee, altijd leuk zo’n verrassingspakket en juist niet weten wat je wint ;-)!
Dank je wel een leuk dat je meedoet Jorine. Succes
Van ❤te! Doe graag mee aan je fijne actie!
Leuk dat je meedoet en heel veel succes. Bedankt voor de felicitatie
Leuk om cadeautjes te krijgen en ik ga ook delen!
dank je wel een leuk dat je meedoet.
Gefeliciteerd Inge,
Ik vind de tas al helemaal geweldig om te winnen en dan ook nog vol presentjes!
Een super gave winactie.
Dank je wel en leuk dat je meedoet Eliatha. Succes.
Van harte gefeliciteerd! Ik waag graag een kans en doe mee.
Dank je wel en leuk dat je meedoet Shiv Chin
Wat een leuke surprise actie!
Dan word je echt ff verwend. Wij zijn toch al gauw bezig met de ander he… Niet verkeerd off course, maar je kan jezelf dan zo vergeten. Nogmaals, leuk!
Dank je wel Katerina. Leuk dat je meedoet. Veel succes bij de loting vanavond.
Oh leuk deze winactie. Ik doe mee, net je blog ontdekt 🙂 Ik ga dus eventjes verder neuzen hier.
Leuk dat je meedoet Saskia. Hopelijk heb je leuke artikelen kunnen vinden op de blog. Veel succes bij de loting vanavond.
Graag doe ik mee aan deze leuke actie!
Leuk dat je meedoet Stefanie!
Leuk! Ik loot graag mee!!
Leuk dat je meedoet Marijke.
Gefeliciteerd met de 2 jaar, wat leuk! Ik doe heel graag mee. Altijd spannend als je niet weet wat je krijgt!
Duimen maarrr…
Dank je wel Heleen, Wat leuk dat je ook meedoet. Veel succes bij de loting.
Van hart gefeliciteerd. Ik zal eerlijk bekennen dat ik nog niet bekend was met je blog, maar ik ben zelf wel een HSP’er, en bijkomend introvert, dus ik ga van nu af aan zeker dit blog bijhouden. Ik ken niet veel mensen die HSP zijn, dus dit vind ik eigenlijk wel een verademing
Dank je wel Stefany. Dat geeft toch niet, ben blij dat je er nu door de winactie wel mee bekend bent geworden. zou het leuk vinden als je regelmatig even komt kijken tussen de artikelen. Zelf ben ik ook een introverte HSP-er. Veel mensen spreken er niet over dat ze hooggevoelig zijn, of omdat ze het niet weten of omdat ze het niet durven. Leuk dat je in ieder geval meedoet met de winactie. Heel veel succes bij de loting vanavond.
Allereerst van harte! Top prestatie. Wat ontzettend leuk dat je deze actie hebt bedacht.
Dank je wel Janneke, Leuk dat je meedoet. Veel succes.
Super leuk! Ik doe graag mee!
Leuk dat je meedoet Kim
Van harte gefeliciteerd. Ga zo door. Super leuke actie. Ik doe heel graag mee.
Dank je wel Sonja. Leuk dat je meedoet en heel veel succes bij de loting.
Gefeliciteerd met het 2-jarig bestaan van uw blog. Wat een leuk blog is het en het HSP komt me heel bekend voor. Ik vind het heel erg leuk dat u het op deze manier met ons wilt vieren. Verrassingen daar ben ik dol op en daarom laat ik me graag door u verrassen. 💛
Dank u wel Galinka. Hopelijk kunt u hier ook herkenbare verhalen vinden over het HSP. Kom zeker nog eens een keertje blogs lezen. Leuk dat u meedoet en succes bij de loting.
Hieperdepiep hoeraaa, van harte gefeliciteerd met je blog lieve Inge!! Ik lees je blogs graag, en vind het leuk je te volgen. Ik doe ook graag mee met je winactie, wat een supertoffe tas..
Dank je wel lieve Conchita! Wat leuk dat je meedoet en heel veel succes bij de loting.
Van harte gefeliciteerd!
Wat een mooie prijs! Ik doe mee voor mijn zusje. Ze wordt 35 en ik ga een doos met 35 cadeautjes maken en hier zit vast iets bij wat ik er ook in kan doen!
Ik heb je insta gevonden! Leuk om te kijken
Succes met de actie en je blog!
Maartje
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Gefeliciteerd met je mooie jubileum. Wat een leuke actie, ik doe heel graag mee!
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
ik doe graag mee!
en nog gefeliciteerd!
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Gefelciteerd. En antuurlijk doe ik heel graag mee.
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Deze kadootjes geef ik graag aan mijn collega. Ze zit tegen een burn-out aan en heeft wel een momentje voor zichzelf verdiend. Grappig dat de actie duurt tot dierendag. Mijn collega is nl. het beste paard van stal!
Ik heb je blog gedeeld op Facebook en volg je zelf nu ook daar.
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Gefeliciteerd met je 2-jarig jubileum! Wat lief dat je trakteert. Ik laat me graag verrassen.
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Gefeliciteerd! Ik loot graag mee
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Ik laat mij graag verrassen .
Gefeliciteerd met je 2 jrige blog bestaan. Ik doe graag mee en volg je ook op Facebook & Instagram.
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Ik zit voor het eerst op je blog en wil je graag feliciteren met 2 jarig jubileum, Inge.
Wat een verrassing dat je zo’n leuke winactie hebt om dat te vieren.
Heel graag doe ik mee.
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Van harte gefeliciteerd met je blog verjaardag!
Ik loot heel graag mee met deze leuke winactie. Ik volg je via Facebook (Mooie rooie) en Instagram (Truusje26).
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Gefeliciteerd! Op naar de volgende jaren! Ik loot graag mee aan deze leuke verwen Winactie.
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Happy Birthday! En zo leuk om dat met je volgers te delen en doe graag mee voor een kans
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Gefeliciteerd met het bereiken van deze mijlpaal!
Ik doe mee aan deze actie, waarvoor bedankt dat hij op touw gezet is!
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Gefeliciteerd, en ik doe graag mee, kadootjes voor jezelf, is altijd leuk.
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
SUPER LEUK! Ik doe mee! 🙂
leuk dat je meedoet. veel succes.
Heel hartelijk gefeliciteerd, Inge! En wat een ontzettend leuke actie. Ik doe graag mee! Een moment voor mezelf klinkt heel fijn, nu we in het voortgezet speciaal onderwijs ook alle zeilen bij moeten zetten wegens Corona.
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Van harte gefeliciteerd! Al 2 jaar inspirerende blogs. Ik ben onwijs benieuwd naar de prijs, maar een momentje voor mezelf klinkt me als muziek in de oren.
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Gefeliciteerd met je jubileum en ik doe graag mee voor een paar fijne mensen.
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
gefelicteerd en wat leuk ik doe mee
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
gefelicteerd ik doe graag mee aan deze leuke creatieve actie
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Nogmaals gefeliciteerd. Wat een leuke actie en ik doe graag mee. Ik volg je al een tijdje via Facebook en Instragram. En ik denk steeds moet haar blogs ook eens ga lezen. Dus dat heb ik net gedaan. Nog niet alles maar dat komt nog.
Dank je wel Jolanda! Dank je wel dat je meedoet en heel veel succes met de loting
Wat een leuke actie voor een leuke gelegenheid. Gefeliciteerd!!
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Gefeliciteerd Inge, ik doe graag mee
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Gefeliciteerd met je blog! 🙂
Ik zou graag mee doen aan het pakketje.
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
Gefeliciteerd Inge, je schrijft zo leuk over het gewone leven en de dingen waar je tegenaan loopt dat ik het graag lees. Ook ooit pijnlijk omdat ik in de tijd dat mijn dochter(nu 27) nog echt klein was ik al graag meer hierover had willen horen, maar dat werd vaak niet benoemd/herkend, we zijn hierdoor vaak tegen dingen aangelopen maar zijn er zo goed mogelijk mee omgegaan en in de loop der jaren wijzer geworden. Ik doe graag mee aan deze actie en zal t prijsje doorsturen naar mijn dochter die dit momentje voor zichzelf meer dan verdiend.
Dank je wel Els. Hooggevoeligheid bestaat al heel lang, maar wetenschappelijk zijn ze er nog niet zo heel lang mee bezig. Dat je in de tijd dat je dochter klein was er niet veel van wist is niet heel gek. Ook mijn ouders hebben het nooit geweten. Gelukkig wordt er steeds meer over bekend en valt voor veel volwassenen nu de puzzelstukjes in elkaar. Daarom hoop ik met mijn blog (h)erkenning te creëren.
leuk dat je meedoet en heel veel succes bij de loting vanavond.
Heerlijk wat een toffe , super leuke verrassingsactie .
Daar wil ik heel graag aan mee doen. Wie houd en nu niet van een leuke verrassing. Nou wij wel hoor.
Dank je wel en jij heel veel succes. tof dat je meedoet.
ik doe heel graag mee
Wat leuk dat je meedoet Anna. Vanavond ga ik loten. Heel veel succes.
Wat gul! Congrats, ik doe graag mee
Dank je wel Inessa. Wat leuk dat je meedoet. vanavond ga ik loten. Heel veel succes.
Gefeliciteerd en wat een leuke winactie heb je meteen.
ik doe heel graag mee en ik ben je gaan volgen via fb.
veel succes nog!
Dank je wel Melissa. Wat leuk dat je me bent gaan volgen op facebook! Leuk ook dat je meedoet met de winactie. vanavond ga ik loten. Heel veel succes.
Hieperdepiep hoera! Van harte met je 2-jarig jubileum!
Ik doe graag mee aan de winactie :)!
Dank je wel Maaike. Leuk dat je met de winactie meedoet! vanavond ga ik loten. Heel veel succes
Proficiat! En ik doe graag mee.
Dank je wel Margo. Leuk dat je meedoet en heel veel succes.
kleine presentjes altijd leuk en delen in deze tijd een heel mooi gebaar want de mensen staan steeds meet tegen over elkaar…..
Leuk dat je meedoet Anton. Daar ben ik het helemaal mee eens. Vanavond ga ik loten. Veel succes.
Ik doe heel graag mee.
Leuk dat je meedoet Bea. Veel succes.
Gefeliciteerd 🙂
En ik maak graag kans.
Dank je wel Jeanne. Leuk dat je meedoet en veel succes.
Ik loot graag mee.
Leuk dat je meedoet René. Succes
Alsnog van harte gefeliciteerd! Altijd leuk, feest. En zeker met zo’n verrassingstas. De tas op zich is al een cadeautje. En dan zitten er ook nog pakjes in! Allemaal kleine geluksmomentjes. Ik ben poepnieuwsgierig wat erin zit 🙂
Dank je wel Marlies. Ik vind het ook een feestje hoor om deze tas weg te mogen geven en straks bij iemand een lach op zijn/haar gezicht te toveren. Leuk dat je meedoet. Vanavond ga ik loten. Veel succes.
🥳 Gefeliciteerd ⚘
Niet alleen Inge maar iedereen BELEEFT🥇👨👩👧👧👨👩👧👦👩👦👨👧👦👨👩👧👨👧👨👦👦👨👦👩👧👨👧👧👩👦👦👩👦👩👧👦👩👧👧
Dank je wel Yara. Leuk dat je meedoet en heel veel succes.
Gefeliciteerd!
Ik doe graag mee!
Dank je wel Nienke. Leuk dat je meedoet. Vanavond ga ik loten. Heel veel succes.
Leuke winactie. Ik maak graag kans.
Leuk dat je meedoet Marjo. Vanavond ga ik loten. Heel veel succes!
Gefeliciteerd met je blog en natuurlijk doe ik heel graag mee, alleen de teddytas is al een geweldig kado
Dank je wel Jacqueline. Leuk dat je meedoet met de winactie. Vanavond ga ik de winnaar loten, dus heel veel succes. Ja die tas is echt geweldig. 🙂
Gefeliciteerd met je jubileum. En veel succes in de toekomst!
Wat een mooie tas. Een echte blikvanger
Dank je wel Lenny. Leuk dat je meedoet. Vanavond ga ik loten, dus heel veel succes.
Nou, ik word net op jouw blog gewezen en val gelijk met mijn neus in de boter, zie ik! Ik heb je geliked op FB en IG en maak natuurlijk heel graag kans op deze leuke tas met inhoud =)
Wat leuk om te lezen dat je op mijn blog bent gewezen. Tof dat je mijn social media bent gaan volgen. Leuk dat je met de winactie meedoet. vanavond ga ik loten. Succes.
Hoeraaaaa… gefeliciteerd nogmaals..
Gave tas met cadeautjes die in deze tijd vooral goed van pas komen! Beetje tijd voor jezelf..:)
Dank je wel Tessa! Leuk dat je meedoet en succes!!!
Twee jaar alweer, wat supertof! Ik ben pas nieuw in deze blogwereld, heb jou gevonden via een linkparty al moet ik eerlijk bekennen dat ik eigenlijk niet eens weet wat dat precies is… Maar ik had op jouw boekreview geklikt en zo kwam ik hier terecht 🙂
Ik doe gráág mee aan je winactie, zou leuk zijn om weer eens een cadeautje voor mezelf te winnen! Je herkent het vast maar sinds ons gezin gevuld is met pleegkinderen koop ik eigenlijk alleen nog spullen voor de kinderen… Hahahaha! Ik ga duimen!
Fijne dag en op naar de vijf jaar!!!
De linkparty houdt in dat je daar je link plaatst van je blog. Daar kan iedereen kijken of er interessante blogs staan die ze willen lezen die recent online zijn gekomen. Het geeft wel wat verkeer naar je blog.
Als er eenmaal kinderen in huis zijn, dan vergeet je al snel jezelf. Leuk dat je in ieder geval meedoet. Vanavond ga ik loten, dus heel veel succes
Nog van harte gefeliciteerd natuurlijk! En wat een leuke tas zeg, ik doe heel graag mee. Nu weer volledig thuis aan het werk en mijn jongste gaat na de herfstvakantie ook naar school, dus dan wordt het wel heeeeeel veeeeel alleen thuis zijn voor mij. Een leuke tas vol met zelfzorg cadeautjes zou heel goed van pas komen.
Dank je wel Iris. Ja die tas is heel gaaf. ik heb hem zelf ook en is echt een heel fijne tas. Vanavond ga ik de winnaar loten, leuk dat je meedoet en succes!
Inge gefeliciteerd!!! 2 jaar wat vliegt de tijd 😀 Had je nog niet gevonden op facebook, ken alleen je blog. En wat een super gezellig feestje, deze prijs is super tof. Ik maak graag kans! Groetjes, Charlotte
Dank je wel Charlotte. Wat leuk dat je mijn blog al een tijdje volgt. Daar ben ik je heel dankbaar voor.
Leuk dat je meedoet met de winactie. Vanavond ga ik loten. succes.
Ik doe graag mee!
leuk dat je meedoet. vanavond ga ik loten. Heel veel succes!